حسین صیادی، دبیر و عضو هیئت‌رئیسه اتاق اصناف مشهد و رئیس اتحادیه صنف فرش ماشینی و موکت، در جمع رؤسا و مدیران اجرایی سیزده اتحادیه ویژه در شهر مشهد با اشاره به فرصت کوتاه باقی مانده برای دریافت شناسه یکتا گفت: ما از طریق چاپ بنر، انتشار اخبار و اطلاعیه‌ها با استفاده از ظرفیت تمام خبرگزاری‌ها به طور گسترده، اطلاع‌رسانی به واحدهای صنفی را انجام داده‌ایم که هنوز هم ادامه دارد  .به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف مشهد، صیادی افزود: دو مسئله مهم در این زمینه وجود دارد که اول صدور کیوآرکد «شناسه یکتا» و دیگری نصب آن است. متاسفأنه برخی واحدهای صنفی شناسه را دریافت کرده، اما هنوز نصب نکرده‌اند.

 دبیر و عضو هیئت‌رئیسه اتاق اصناف مشهد خطاب به جمع حاضر افزود: ما ستاد ویژه‌ای تشکیل داده‌ و پل ارتباطی قوی‌تری برای اطلاع‌رسانی بین اتاق اصناف و واحدهای صنفی ایجاد کرده‌ایم. در همین راستا کارشناسانی از نیروهای شاغل در اتاق اصناف در هر اتحادیه مستقر می‌شوند که پیگیر مستمر مشکلات مربوط به دریافت و نصب کیوآرکد «شناسه» هستند تا مشکلات و نواقص مربوط به این موضوع را رفع کنند.

حسین صیادیبا بیان اینکه به عنوان نمونه حدود60درصد واحدهای صنفی حوزه فرش ماشینی و موکت، شناسه را دریافت کرده‌اند از رؤسای اتحادیه‌ها خواست در راستای شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی به واحدهای زیرمجموعه خودشان بیشتر پیگیر باشند.


با عرض پوزش این مطلب نیاز به کلمه عبور دارد

لطفاً کلمه عبور را وارد نمایید