سرهنگ امید نوده‌ای روز سه شنبه در همایش پلیس و اصناف در مشهد افزود: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۵۰ هزار واحد صنفی در سطح استان خراسان رضوی به طور عموم فاقد پروانه کسب توسط پلیس از ابعاد مختلف ارزیابی و بررسی شدند، از این تعداد در حوزره سلامت ۲۵۰ واحد صنفی متخلف شناخته شده و به مراجع قضایی معرفی شدند.

رییس پلیس امنیت و اطلاعات عمومی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با قدردانی از همکاری مجموعه قضایی استان در حوزه امنیت گفت: هم افزایی بین پلیس و مجموعه اصناف در خراسان رضوی کم نظیر است و این تعامل برای برقراری امنیت باید حفظ شود.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی نیز در این همایش گفت: خدمت رسانی در مضجع مطهر و منور امام رضا (ع) افتخار است، اما مسئولیت سنگینی است و وظیفه تامین امنیت هزاران زائر و مجاور رسالت خطیری است.

سردار محمد کاظم تقوی با اشاره به دستاورد مطلوب نیروی انتظامی استان در ستاد برگزاری همایش اربعین افزود: نتیجه اجرای ماموریت اربعین و اقدامات انجام شده، کاهش هزینه مردم به میزان بیش از سه هزار میلیارد ریال بوده است.

وی اظهار کرد: در دهه اخر صفر نیز با انجام اقدامات منسجم، نیروی انتظامی خراسان رضوی با سربلندی و کمترین مشکل، امنیت را برای زائران تامین کرد و خدمات لازم را به آنان ارایه داد.

رییس اتاق اصناف مشهد نیز در این همایش با اشاره به فعالیت بیش از ۱۲۰ هزار واحد صنفی در شهر مشهد گفت: حوزه اصناف ارتباط تنگاتنگی با بخش امنیت دارد و در تامین امنیت پایدار موثر است.

هادی مخملی با اشاره به اقدامات نظارتی اتاق اصناف مشهد با همکاری نیروی انتظامی بویژه در دهه پایانی ماه صفر بیان کرد: از ابتدای امسال ۵۴ هزار بازرسی از سطح اصناف مشهد انجام گرفته است که منجر به استرداد ۳۰ میلیارد ریال وجه به شاکیان صنفی شد.

 


با عرض پوزش این مطلب نیاز به کلمه عبور دارد

لطفاً کلمه عبور را وارد نمایید