رئیس اتحادیه خرده‌فروشان میوه و تره‌بار گفت: قیمت میوه در بازار تغییر زیادی نداشته و کمبودی نیز وجود ندارد. قیمت هر بسته سبزی هزارتومان افزایش پیدا کرده و در حال حاضر به بسته‌ای ۷ تا ۸هزار تومان رسیده است.


حمید آزادی در گفت‎وگو با خبرنگار شهرآرانیوز، در خصوص وضعیت بازار میوه و تره‌بار اظهار کرد: قیمت میوه در بازار تغییر زیادی نداشته و کمبودی نیز وجود ندارد. میوه در بازار فراوان است.

وی بیان کرد: در حال حاضر قیمت هندوانه در بازار کیلویی ۱۰هزارتومان، خربزه ۲۵ تا ۳۰هزارتومان، طالبی ۲۵هزارتومان، انجیرزرد ۷۰ تا۸۰هزارتومان و انجیرسیاه ۴۰هزارتومان، انگورعسگری ۴۰ تا ۴۵هزارتومان، آلوزرد ۴۵هزارتومان و آلوسیاه ۵۰هزارتومان، سیب تابستانی ۴۵هزارتومان، هلو معمولی ۴۵ تا ۵۰هزارتومان و هلوانجیری ۴۵هزارتومان، شلیل ۶۰هزارتومان و گلابی نیز ۹۰هزارتومان است.

رئیس اتحادیه خرده‌فروشان میوه و تره‌بار عنوان کرد: نارنگی ساری نیز به بازار آمده که کیلویی ۴۰ تا ۴۵هزارتومان است. زمانی که میوه‌های تابستانی کاهش پیدا کند، به تدریج نارنگی، پرتقال و لیموترش وارد بازار می‌شود. از ابتدای مهرماه میوه‌های پاییزی وارد بازار خواهد شد.

آزادی در خصوص قیمت سبزی در بازار تصریح کرد: به دلیل کم‌آبی و همچنین سرد شدن هوا قیمت هر بسته سبزی هزارتومان افزایش پیدا کرده و در حال حاضر به بسته‌ای ۷ تا ۸هزار تومان رسیده است.